Menu
×
Menu

Netwise S.A.

top
Dlaczego my?

Netwise S.A. to lider wdrożeń systemów CRM opartych o technologie Microsoft .NET i Microsoft Dynamics CRM. Obsługujemy ponad 40 klientów w Polsce, Danii, Holandii i Norwegii.
Netwise jest jedynym polskim partnerem Microsoft biorącym udział we współtworzeniu systemu Microsoft Dynamics CRM przez Microsoft Corporation (Redmond) i najbardziej nagradzanym partnerem Microsoft Dynamics w tej części Europy.
W celu uzyskania dodatkowych informacji o naszej firmie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.netwise.pl

Kariera w Netwise

Netwise S.A. zrealizował wszystkie projekty wdrożeniowe z sukcesem dzięki profesjonalizmowi i doskonałości zatrudnianych konsultantów. Wszystkie systemy oparte o technologie Microsoft wdrażamy przy użyciu metodyk zwinnych (agile). Do naszego zespołu należą najlepsi w Polsce konsultanci, znani w Europie prelegenci i jedyny w Polsce konsultant z tytułem MVP w zakresie Microsoft Dynamics CRM.
Oferujemy pracę w młodym i ambitnym zespole. Jeśli jesteś gotowa(y) na wyzwania, rozwój i chęć pracy w najbardziej dynamicznej polskiej firmie IT (wg Deloitte w 2012), zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji. Dla mówiących dobrze po angielsku oferujemy szanse pracy w zespole projektów międzynarodowych.

Oferty pracy

PROGRAMISTA .NET

bottom

Contact Us