Menu
×
Menu

Capgemini Software Solutions Center we Wrocławiu

Capgemini Software Solutions Center we Wrocławiu

Capgemini Software Solutions Center jako centrum rozwoju oprogramowania i usług informatycznych firmy Capgemini specjalizuje się w projektach rozwiązań dla znanych na całym świecie, renomowanych klientów. Centrum współpracuje ściśle z niemieckimi oddziałami Capgemini. Obecnie wrocławskie Software Solutions Center zatrudnia ponad 500 specjalistów branży IT, którzy zajmują się głównie:

  • Projektowaniem, tworzeniem, testowaniem oraz wdrażaniem indywidualnych rozwiązań IT w oparciu o nowoczesne technologie programistyczne, takie jak Java, czy .NET, platformy bazodanowe (np. Oracle), Business Intelligence oraz technologie mobilne (np. Android, iOS, Windows Phone)
  • Projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem nowych rozwiązań programistycznych w ramach środowiska SAP
  • Architekturą złożonych systemów informatycznych – projektowanie rozwiązań klasy Enterprise, konsulting
  • Zarządzaniem projektami informatycznymi w oparciu o metodyki zwinne i klasyczne – stosujemy metodyki stworzone na bazie międzynarodowych standardów (takich jak Scrum, RUP) wzbogacone o nasze doświadczenia; w zarządzaniu projektami opieramy się na standardach, tj. PMBOK (PMI) oraz ITIL.
  • Wsparciem funkcjonowania systemów indywidualnych oraz SAP

Świat SAP w Software Solutions Center

Jednym z działów funkcjonujących w ramach Capgemini Software Solutions Center jest PBS. PBS oznacza w definicji naszej firmy Package Based Solutions, rozumiane jako systemy wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem. W ramach tego działu zajmujemy się wdrożeniami (SAP Consulting and Development) i wsparciem funkcjonowania (SAP Application Lifecycle Support) rozwiązań dostarczanych przez lidera rynku, niemiecki koncern SAP. Ponad 100 konsultantów i ekspertów technologicznych wdraża, rozwija i utrzymuje systemy Klientów Capgemini. Systemy te obejmują zarówno klasyczne ERP wraz z narzędziami wspierającymi, jak Business Inteligence czy portale, jak również rozwiązania branżowe, a także rozwiązania dedykowane pojedynczym Klientom, dopasowane do ich filozofii prowadzenia biznesu. A wszystko zgodnie ze standardami jakości wypracowanymi przez Capgemini.

Obecnie do naszego działu SAP poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Do naszego Software Solutions Center poszukujemy również kandydatów na stanowiska:

Więcej informacji o ofertach pracy w Capgemini można znaleźć na stronie: www.pl.capgemini-sdm.com

Contact Us