Menu
×
Menu

Grupa Bosch

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Grupę reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 360 spółek zależnych i regionalnych w ok. 50 krajach świata.
W Polsce Grupa Bosch jest reprezentowana przez 3 spółki:

 • Robert Bosch Sp. z o.o.,
 • Bosch Rexroth Sp. z o.o.
 • Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego

W strukturach Robert Bosch Sp. z o.o. od 2008 roku tworzymy w Warszawie Centrum Kompetencyjne IT dla Grupy Bosch. Aktualnie zatrudniamy ponad 80 osób, które pracują jako konsultanci SAP, programiści ABAP lub Java oraz eksperci ds. aplikacji inżynierskich. Zajmujemy się m.in. wspieraniem aplikacji inżynierskich, rozwojem oprogramowania, konsultingiem SAP, wspieraniem rozwiązań IT na potrzeby kontrolingu, księgowości, HR, sprzedaży i logistyki oraz lokalnie zagadnieniami związanymi z infrastrukturą i telekomunikacją. Specyfika naszej pracy wymaga od nas znajomości nie tylko języków programowania, ale przede wszystkim zagadnień technicznych i businessowych oraz doskonałej znajomości języków obcych.

Projekty realizowane przez specjalistów centrum kompetencyjnego Bosch.

Rozwój w Boschu

Bosch daje mnóstwo przestrzeni na osobisty rozwój oraz wiele możliwości zmiany przebiegu kariery w różnorodnych obszarach biznesu.

Ścieżki kariery. Dzięki przejrzystej strukturze istnieją w Bosch realne szanse dla pojawiających się talentów: identyfikujemy pracowników z potencjałem, dla których przygotowujemy indywidualne ścieżki rozwoju: długofalowy plan zdobywania odpowiednich kompetencji. Młodsi menedżerowie i specjaliści w dziale informatyki przechodzą szkolenie dostosowane do wymagań przedsiębiorstwa. Przyjmując zadania przekrojowe, pracownicy przygotowują się do przyszłych zmian ścieżki kariery i w ten sposób poszerzają swoje możliwości zawodowe i perspektywy zarobkowe.

Możliwości międzynarodowe. Ponad 2.200 wykwalifikowanych pracowników i menedżerów Bosch pracuje poza krajem swojego pochodzenia, na kontraktach trwających od trzech do pięciu lat. Poszerzają oni swoje horyzonty pracując za granicą, pozyskując międzynarodowe kontakty i zwiększając swój zasób wiedzy. Standardem pracy w dziale IT Bosch jest praca przy projektach wdrażanych na całym świecie, miedzy innymi w USA, Indiach oraz większości krajów europejskich.

Program „Mentor”. Do stażystów IT raz Młodszych konsultantów SAP skierowany jest indywidualnie dostosowany program mentorski, którego celem jest wsparcie nowo zatrudnionego pracownika w okresie wdrożenia. Każdy stażysta jest odpowiedzialny za samodzielne zadania realizowane pod opieką tzw. Mentora, osoby kontaktowej w kwestiach zarówno merytorycznych, jak i organizacyjnych. Udział w programie jest szansą rozwoju wiedzy oraz kompetencji zarówno dla nowych jak i doświadczonych pracowników.

Rekrutacja

„Sukcesy nie zdarzają się same. My je tworzymy. Twórz je z nami. Tu i teraz”

Bosch zaprasza do wspólnego tworzenia sukcesów i przewagi konkurencyjnej na rynku lokalnym i międzynarodowym, by zgodnie z życzeniem założyciela firmy, Roberta Boscha, czynić świat lepszym.


Oferty zatrudnienia są kierowane do studentów, absolwentów, specjalistów i managerów.

 1. Studentom kierunków technicznych i ekonomicznych, zdobywającym cenne doświadczenie podczas praktyk i dołączającym docelowo do zespołu, dział IT Bosch oferuje w trakcie stażów:
  • pracę u boku sprawdzonych specjalistów,
  • powierzenie własnego obszaru odpowiedzialności w ramach projektów lub codziennego biznesu,
  • adekwatne do wykonywanych zadań wynagrodzenie.
 2. Absolwentom zaczynającym karierę w obszarze IT, Bosch pomaga rozwijać się zawodowo i osobiście, jednocześnie oferując wyjątkowe perspektywy międzynarodowe oraz:
  • czas na systematyczne wdrożenie się,
  • szybkie przejęcie odpowiedzialności,
  • znalezienie wielu możliwości rozwoju swoich twardych i miękkich umiejętności. 90% naszych pracowników stale się dokształca wewnątrz firmy, a każdy pracownik ma określony plan szkoleń.
 3. Specjalistom i managerom IT w Bosch zapewnia:
  • pracę w innowacyjnym środowisku,
  • dalszą karierę za pomocą środków takich jak selektywne planowanie kariery zawodowej i szkolenia,
  • możliwość przenoszenia się do innych obszarów.

Aktualne oferty pracy w Boschu w Polsce:
https://your.bosch-career.com/pl/web/pl/pl/aplikacje/jobsearch_6/-/cui/extsearch/ZRB_PSRCH_PL

Aktualne ofert pracy w Grupie Bosch na świecie:
https://your.bosch-career.com/en/web/com/com/applying/jobsearch_2/-/cui/extsearch/zrb_unreg_search

AKTUALNE OFERTY PRACY

Praktykant w Dziale IT (SAP-SD)
Software Developer Java EE

Contact Us