Menu
×
Menu

Centrum Infrastructure Services

Capgemini jest jedną z największych firm świadczących zintegrowane usługi doradcze, informatyczne i outsourcingowe. Jako pracodawca oferuje rozwój w międzynarodowym środowisku, w interdyscyplinarnych zespołach ekspertów, którzy wspólnie z klientami pracują nad biznesowymi i technologicznymi rozwiązaniami wspierającymi ich działalność. Capgemini jest globalną organizacją, która zatrudnia 125 tys. pracowników w 44 krajach. W Polsce nasz zespół liczy ponad 5000 pracowników. Biura Capgemini znajdują się w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Opolu i Wrocławiu.
Centrum Infrastructure Services, należące do globalnych struktur Capgemini, obsługuje Klientów w zakresie usług zdalnego wsparcia technicznego oraz zdalnego zarządzania ich infrastrukturą informatyczną. W centrach w Krakowie, Katowicach, Opolu i Iasi (Rumunia) zatrudniamy obecnie ponad 2000 osób. Nasi pracownicy komunikując się w 20 językach wspierają ponad 40 Klientów z całego świata w obszarze różnorodnych procesów IT, m.in.:

  • Zarządzanie infrastrukturą
  • Zarządzanie usługami IT
  • Monitoring infrastruktury IT
  • Centrum Wsparcia IT
  • Integracja utrzymanie systemów
  • Administrowanie bazami danych
  • Administrowanie sieciami

Nasi eksperci pracują w rozmaitych środowiskach m.in.: Unix, Linux, Windows, Mainframe, VMware, Oracle, zgodnie z metodologią ITIL. Zatrudnienie znajdują u nas zarówno specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, jak i osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami na stronie www.pl.capgemini.com/careers i przesyłania aplikacji na adres: [email protected]

OFERTY PRACY
Internship
Stażysta / Stażystka

Contact Us