Menu
×
Menu

DisplayLink

Dołącz do zespołu DisplayLink!
Dlaczego DisplayLink jest dobrą firmą dla Ciebie?

  • nasza technologia jest absolutnie nowa i ciągle tworzymy nowe rozwiązania. Nie będziesz, więc nudził się opracowując stare kody lub robiąc inną wersje czegoś, co już dawno zrobił ktoś inny „na zachodzie” ; ).
  • rynek stawia nam stale wyzwania, dlatego wiele projektów ma charakter absolutnie unikalnych rozwiązań. Wszyscy członkowie zespołu współtworzą te rozwiązania dzieląc się swoimi pomysłami.
  • dbamy o stały rozwój naszych zespołów. Będziemy pomagać Ci w rozwoju twojej kariery tak jak to wybierzesz: w kierunkach technologicznych lub managerskich.
  • praca w firmie globalnej daje znakomite szanse na poszerzanie własnych horyzontów, poznawanie ludzi, poznanie tajemnic skutecznej pracy w zespołach wielonarodowych i wielokulturowych.
  • polski zespół ulokowany biurze w Katowicach na bieżąco współpracuje z kolegami z UK, USA i w Azji. Pracując w Polsce będziesz miał z nimi stały kontakt.
  • polskie biuro DisplayLink nie jest biurem outsourcingowym. Jesteśmy równoprawnym kluczowym elementem zespołów programistów w procesach R&D i obsługi produktów.
  • stosujemy najskuteczniejsze nowoczesne metody prowadzenia projektów oparte na Agile/SCRUM. Zobaczysz jak to znakomicie działa w praktyce.

Czytaj o nas na stronach www.displaylink.com i www.displaylink.pl

Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania na temat warunków pracy i naszych wymagań. Pomożemy Ci podjąć decyzję. Napisz email na skrzynkę [email protected] odpiszemy lub zadzwonimy, jeśli podasz numer telefonu.

Nasze nowoczesne biuro w Katowicach czeka na Ciebie.

OFERTY PRACY

Embedded Software Engineer
Software Test Engineer
C++ Software Development Engineer

Contact Us