Menu
×
Menu

Motorola Solutions

O MOTOROLA SOLUTIONS
Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku. Firma zatrudnia ponad 20 000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym.

Nasz ośrodek w Krakowie to jedno z czołowych centrów Motoroli na świecie, zatrudniające obecnie ponad 1100 osób. W Centrum Oprogramowania tworzone są systemy komunikacyjno-radiowe w standardzie TETRA/APCO P25/LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego, aplikacje współdziałające z tymi systemami oraz oprogramowanie radiotelefonów w standardzie TETRA.

Pomagamy ludziom pracować lepiej w ważnych momentach. To jest nasz cel.

NASZE WARTOŚCI
W Motorola Solutions staramy sie tworzyć środowisko pracy, w którym każdy z naszych pracowników może w pełni wykorzystać swój potencjał. Osiągamy to dzięki obowiązującym zasadom, ktore spajają nas w jeden zespół. Nasze wartości oparte są na zasadach uczciwości, która wpływa na wszystko, co robimy. Są one odbiciem nie tylko tego, w co wierzymy, ale i w jaki sposób traktujemy siebie, naszych klientów, dostawców i udziałowców.

Jako firma globalnie uczestniczymy w szeregu aktywności związanych ze Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu (CSR), angażujemy się również w działania charytatywne w swoich lokalnych społecznościach (akcje krwiodawstwa, sprzątanie świata, Szlachetna Paczka), poszerzanie możliwości dostępu do nowoczesnych technologii i ochronę środowiska. Nasze działania zostały wyróżnione tytułem „Global 100 Most Sustainable Corporations in the World”, przyznawanym 100 firmom na całym świecie prowadzącym zrównoważone działania biznesowe.

Motorola wielokrotnie była nagradzana za wyjątkową troskę i dbałość o swoich pracowników. W Polsce otrzymaliśmy między innymi takie nagrody, jak: Szwedzkie Okulary Równości, Inwestor w Kapitał Ludzki, Solidny Pracodawca Roku, Firma Przyjazna Matce, Idealny Pracodawca według studentów czy Idealny Pracodawca w Kategorii IT.

BENEFITY
Naszym pracownikom oferujemy:

 • Komfortowe warunki pracy: 3 nowoczesne i ekologiczne budynki w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa, parking, doskonale wyposażone biuro, kuchnie z ekspresami do kawy (latte macchiato, espresso… :) i telewizorami, stołówki oraz lunch bar na miejscu
 • Stabilne zatrudnienie
 • Atrakcyjne wynagrodzenie, roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych
 • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport
 • Szerokie możliwości rozwoju (ścieżka menedżerska i techniczna, przejścia wewnętrzne w ramach domen i projektów)
 • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
 • Wyjazdy integracyjne i kluby zainteresowań
 • Zniżki w sklepach, restauracjach, itd.
 • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Małopolski (wynajem mieszkania na pierwszy miesiąc pracy, opłata prowizji agencji nieruchomości, zwrot kosztów przeprowadzki)
AKTUALNE OFERTY PRACY
PROCES REKRUTACJI

 1. Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny w języku angielskim korzystając z formularza online dostępnego na stronie careers.motorolasolutions.com.
 2. Przed upływem dwóch tygodni poinformujemy Cię, czy zostaniesz zaproszony na wywiad telefoniczny, będący pierwszym etapem weryfikacji wiedzy i umiejętności jej zastosowania w kluczowych dla nas obszarach.
 3. Ponownie odezwiemy się do Ciebie z informacją zwrotną odnośnie do wyniku selekcji. Prawdopodobnie zaprosimy Cię na rozmowę do naszego Centrum łączącą sprawdzenie wiedzy specjalistycznej oraz kompetencji interpersonalnych, jak również znajomości języka angielskiego.
 4. Następnie udzielamy odpowiedzi odnośnie wyniku procesu rekrutacji. Wybranym osobom składamy ofertę pracy.
 5. Po przyjściu do Motorola Solutions wita Cię Twój menedżer.

Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć systemy bezpieczeństwa publicznego i wprowadzać w życie innowacje mające znaczenie w ważnych momentach, prześlij swoje CV i list motywacyjny w języku angielskim za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie rekrutacyjnej: http://www.motorolasolutions.com/careers.

Contact Us