Menu
×
Menu
Możliwość komentowania DevCon w Warszawie! została wyłączona

DevCon w Warszawie!

Opublikowane przez | 4 listopada 2013 | konferencje

devcon_znak_500x129

DevCon w Warszawie!               

  • konferencja dla programistów i innych specjalistów IT

20 listopada br. w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja DevCon. Tematyka spotkania poświęcona jest przeglądowi dostępnych środowisk, technologii i narzędzi niezbędnych w budowaniu projektów programistycznych i aplikacji, w procesach wdrożeniowych oraz w codziennym wykorzystywaniu stworzonych rozwiązań.

Ponadto, podczas sesji poświęconej startupowibędziemy mówić o tym, jak sprawdzić czy pomysł ma wartość rynkową, jak go rozwijać i jak na nim zarabiać.

Wybrane wykłady:

  • Wykorzystaj potencjał Open Source w innowacyjnej firmie – zawsze świadomie (Ryszard Dałkowski – Microsoft Sp. z o.o.)
  • Wyzwania prawne przy budowie zaawansowanych platform IT (XaaS, Agile i prawo) (Rafał Malujda – Kancelaria Radcy Prawnego – malujda.pl)
  • Scalania – wspólna nauka programowania w języku Scala (Jacek Laskowski)
  • Tworzenie technologii to nie wszystko. Trzeba jeszcze wiedzieć jak ją dobrze sprzedać (Tomasz Czapliński – LMS Invest oraz SpeedUp Group)

Kolejne tematy wkrótce!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie na rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania oraz Stowarzyszenie Polski Rynek Oprogramowania!

Więcej szczegółowych informacji oraz program konferencji znajduje się na stronie:

http://gigacon.org/devcon/warszawa

Wśród uczestników wydarzenia rozlosujemy atrakcyjne nagrody, m.in. książki ufundowane przez Grupę Wydawniczą HELION, gry komputerowe „Dead Island Riptide” ufundowane przez polskie studio Techland, bony rabatowe na szkolenia przygotowujące do zdania międzynarodowych egzaminów na certyfikaty: REQB, IBAQB, ISTQB ufundowane przez Centrum egzaminacyjne SQAM!

Udział w konferencji jest całkowicie BEZPŁATNY. Słuchaczom zapewniamy: komplet materiałów konferencyjnych, przerwy kawowe, możliwość uczestniczenia w wybranych sesjach tematycznych.

Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie:

http://gigacon.org/devcon/warszawa/rejestracja

Kontakt z organizatorem:

Barbara Gilbas
[email protected]

tel. 22 427 36 51

Contact Us