Menu
×
Menu

Post otagowany “Wrocław”

Możliwość komentowania Tytuł KODMASTERA czeka na zwycięzców Solve IT! Pierwszej programistycznej gry miejskiej została wyłączona

Tytuł KODMASTERA czeka na zwycięzców Solve IT! Pierwszej programistycznej gry miejskiej

Opublikowane przez | 2 września 2015 | konkurs, wydarzenia

Już 3 października w różnych punktach na terenie całego Wrocławia pasjonaci programowania w językach PHP i Java zmierzą się z koderskimi (i nie tylko) zadaniami podczas Solve IT!, pierwszej programistycznej gry miejskiej, organizowanej przez Grupę Unity.

Kontynuuj czytanie »

Możliwość komentowania Dzień Otwartych Drzwi w Nokia Siemens Networks została wyłączona

Dzień Otwartych Drzwi w Nokia Siemens Networks

Opublikowane przez | 11 czerwca 2013 | wydarzenia

Dzień Otwartych Drzwi

w Nokia Siemens Networks

Wraz ze zmiana strategii firmy Nokia Siemens Networks, Centrum Technologiczne we Wrocławiu otrzymało specjalna role w globalnej strukturze firmy, stając się tym samym jednym z kluczowych centrów badawczo-rozwojowych na skale światową.
Zapraszamy ekspertów z dziedziny wytwarzania oprogramowania i telekomunikacji oraz studentów i absolwentów zainteresowanych naszymi projektami, nowymi technologiami,jak również podjęciem pracy w naszym centrum badawczo-rozwojowym. Zaprezentujemy nasze projekty. Opowiemy o technologiach, które tworzymy, a także podzielimy się doświadczeniami zdobytymi przy realizacji zaawansowanych projektów z branży telekomunikacji trzeciej i czwartej generacji oraz zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania.

Spotkajmy się 15 czerwca 2013 w budynku Green Towers B,
ul. Strzegomska 36 we Wrocławiu. Zaczynamy o 9:30!

Zarejestruj się już dziś na: http://bepartofsomething.eu/


Contact Us