25 Maj 2015

Umowa o pracę Lab Configurator

Motorola Solutions Systems Polska Sp.z o.o. – Opublikowane przez RedakcjaKraków, małopolskie, Polska

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Opis oferty pracy

head

Czy jesteś zainteresowany pracą w jednym z najwiekszych ośrodków Motoroli Solutions na świecie?
Jeżeli tak, to zapraszamy do naszego Centrum Oprogramowania w Krakowie.
W naszych laboratoriach będziesz miał dostęp do kilku tysięcy urządzeń telekomunikacyjnych.
Naszymi klientami są policja, straż pożarna, wojsko i służby specjalne.

Lab Configurator

Scope of Responsibilities/Expectations

Zakres obowiązków:
Wsparcie dla dedykowanej sieci komputerowej oraz konfiguracja systemów APCO25,LTE,Tetra,

a w szczególności:

  • Zarzadzanie i monitorowanie infrastruktury sieciowej w Laboratoriach
  • Praca z narzędziami change management według zasad ITIL
  • Aktywnie rozwiązywanie problemów
  • Dostęp do kilku tysięcy urządzeń takich jak: switche, routery, radiotelefony, serwery i stacje bazowe w Krakowie.
  • Administrowanie sieciami LAN/WAN.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań sieciowych na podstawie potrzeb biznesowych.
  • Wsparcie dla inzynierów w zakresie projektowania rozwiazań przez dobór urzadzeń, analiza wymagań, projektowanie sieci, w tym udzial w spotkaniach.
  • Udział w szkoleniach, seminariach, prezentacjach pod kątem poznawania nowych rozwiązań i technologii.

Specific Knowledge/Skills

Mile widziana wiedza z zakresu:

  • routing protocols (BGP, OSPF, MOSPF, PIM)
  • switching (802.1q; STP/RSTP/MSTP, VMPS)
  • Cisco switches and routers configuration and troubleshooting
  • HP switches configuration and troubleshooting
  • MoCa routers configuration and troubleshooting
  • Fortinet firewalls configuration and troubleshooting
  • Juniper firewalls configuration and troubleshooting
  • VmWare vCenter administration and troubleshooting

Poniższe doświadczenie i umiejętności będą dodatkowym atutem:

  • certyfikaty Cisco: CCNA,CCNP oraz HP: WMware 5.x

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Komfortowe warunki pracy: nowoczesne i ekologiczne budynki w bardzo dobrze skomunikowanej części Krakowa, parkingi, doskonale wyposażone biuro oraz ponad 1000m2 powierzchni laboratoriów
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Benefit Multisport
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wyjazdy integracyjne i kluby zainteresowań
  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Małopolski

Jeśli chcesz razem z nami współtworzyć systemy bezpieczeństwa publicznego i wprowadzać w życie innowacje mające znaczenie w ważnych momentach, prześlij swoje CV w języku angielskim za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie rekrutacyjnej:  careers.motorolasolutions.com

lub mailowo

[email protected]

M_Sltns_blk_rgb_h_pos (1)

Kategorie oferty : Administrator sieci i systemów komputerowych, Bezpieczenstwo / Systemy / Sieci, Systemy operacyjne / infrastruktura, and Wdrożenia / Wsparcie / Szkolenia. Job Types: Umowa o pracę. Job Tags: kraków, lte, praca, praca dla programisty, praca w it, and serwery. Wynagrodzenie: nie podano.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us