2 Lip 2014

Umowa o pracę Programista PHP

INTRA SOFT 24 SP.J. – Opublikowane przez RedakcjaWarszawa, mazowieckie, Polska

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Opis oferty pracy

topIntrasoft24 to firma informatyczna specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania personelem (HR) obecna na rynku IT od 2000 roku.

Programista PHP

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

W naszym zespole tworzymy zaawansowany system klasy ERP, oparty o PHP 5 oraz MySQL plus JQuery i AJAX. Do naszego zespołu szukamy zdolnych, pracowitych osób, o szerokich horyzontach, potrafiących sobie radzić z rozwiązywaniem problemów.

W zakres obowiązków nowego programisty będzie wchodziło:

  • Rozwijanie modułów aplikacji klasy ERP napisanej w języku PHP 5
  • Refaktoring oraz prace nad wydajnością istniejących modułów
  • Tworzenie i oprogramowywanie ralacyjnej bazy danych (MySQL)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w zakresie niezbędnym w procesie rozwoju aplikacji

Wymagania:

  • znajomości PHP (OOP)
  • dobrej znajomości JavaScript (jquery)
  • znajomości relacyjnych baz danych
  • umiejętności pracy w zespole, planowania i organizacji własnej pracy
  • odpowiedzialności za wspólny cel

Mile widziane:

  • rozumienie czym jest REST oraz WebService (SOAP)
  • praktyczna znajomość systemu Linux
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • fajną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole

Zgłoszenia prosimy kierować za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”:

button-apply-infrasoft

Więcej informacji na temat lokalizacji i miejsca wykonywania pracy można znaleźć na stronie:

www.intrasoft24.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Kategorie oferty : Ajax, Bazy danych, Javascript, jQuery, mySQL, OOP, PHP, Programista PHP, SOAP, and WebServices. Job Types: Umowa o pracę. Wynagrodzenie: nie podano.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us