2 Lip 2014

Umowa o pracę Starszy Programista PHP

INTRA SOFT 24 SP.J. – Opublikowane przez RedakcjaWarszawa, mazowieckie, Polska

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Opis oferty pracy

topIntrasoft24 to firma informatyczna specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania personelem (HR) obecna na rynku IT od 2000 roku.

Starszy Programista PHP

Miejsce pracy: Warszawa

Minimalne doświadczenie: 5 lat

Wykształcenie: wyższe magisterskie

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • Rozwijanie modułów aplikacji klasy ERP napisanej w języku PHP 5
  • Uczestnictwo w usprawnianiu wydajności systemów
  • Tworzenie i programowanie relacyjnych baz danych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w zakresie niezbędnym w procesie rozwoju aplikacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra, poparta minimum trzyletnim doświadczeniem znajomość języków: PHP (OOP + MVC) , JS (jQuery), AJAX
  • Znajomość technologii: XML, XHTML/HTML oraz CSS
  • Umiejętność tworzenia i optymalizacji zapytań w języku SQL oraz pisanie procedur wbudowanych, funkcji, triggerów itp.
  • Umiejętność pracy w zespole, planowania i organizacji własnej pracy, odpowiedzialność za wspólny cel
  • Umiejętność posługiwania się językiem modelowania UML
  • Doświadczenie w pracy z systemem obsługi wersji SVN
  • Rzetelność i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Wiedza z zakresu optymalizacji i statystyki w tym umiejętność posługiwania się językiem R
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji ERP
  • Znajomość bazy danych Oracle oraz technologii WebService (protokół SOAP)
  • Znajomość zasad projektowania i ergonomii interfejsu użytkownika
  • Znajomość technologii Adobe Flash (ActionScript)
  • Doświadczenie w administracji w systemach Linux

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • fajną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole

Zgłoszenia prosimy kierować za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”:

button-apply-infrasoft

Więcej informacji na temat lokalizacji i miejsca wykonywania pracy można znaleźć na stronie:

www.intrasoft24.pl

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Kategorie oferty : ActionScript, Administrator Linux, Adobe Flash, Ajax, Bazy danych, CSS, ERP, HTML, jQuery, MSSQL, MVC, OOP, PHP, Programista Baz Danych, Programista PHP, Senior PHP Developer, SOAP, SQL, SQL Developer, Starszy Programista PHP, svn, UML, WebServices, and xml. Job Types: Umowa o pracę. Wynagrodzenie: nie podano.

Zaaplikuj na tą ofertę

Contact Us