Menu
×
Menu
Możliwość komentowania SIEJEMY TECHNOLOGICZNY ZAMĘT została wyłączona

SIEJEMY TECHNOLOGICZNY ZAMĘT

Opublikowane przez | 4 października 2013 | wydarzenia

zamęt

Kochamy nowe technologie. W ciągu dwóch sezonów TechCampu, znaleźliśmy mnóstwo osób takich jak my. To dla nich Akademia Unity przygotowuje kolejny cykl wydarzenia. Będzie jeszcze więcej programistycznych emocji i to w trzech lokalizacjach. Zaczynamy 23 października!

– Całe lato pracowaliśmy intensywnie nad nową formułą wydarzenia. Założenie było jedno – chcemy, by w kolejnych odcinkach to sami uczestnicy współtworzyli TechCamp, dzielili się swoją pracą i dawali nam wskazówki, co ich naprawdę interesuje – wyjaśnia Michał Kraus, koordynator Akademii Unity.

Bezpłatna rejestracja na: http://techcamp11.evenea.pl/

To dlatego w tym sezonie na koniec każdego odcinka będzie można usłyszeć gościa specjalnego. Do Techno-Hyde Parku będzie mógł się zgłosić każdy, kto zechce opowiedzieć o tym, co go inspiruje i nad czym pracuje w „garażu”. Chcesz się podzielić swoją historią? Napisz na [email protected]!

Chcemy wsłuchać się dosłownie w głos uczestników. To dlatego rozpoczynamy projekt Idea market, który zakłada, że techcampowicze będą mieli szansę podzielić się z organizatorami swoimi pomysłami, uwagami i sugestiami dotyczącymi tematów oraz gości. W czasie każdego z odcinków będziemy zbierać te idee, a później korzystać z nich w kolejnych odsłonach. Większy wpływ słuchaczy na kształt TechCampu? Już nie możemy doczekać się  efektu końcowego!

Gospodarzem wydarzenia będzie nie tylko Kraków. TechCamp zawita także do Wrocławia i po raz pierwszy do Stolicy.

Kodersi na start!

Młodzi informatycy zagubieni podczas pierwszych dni na studiach? Specjalnie dla nich temat, od którego warto rozpocząć październik. Jakie są możliwe ścieżki rozwoju programistów, na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć i jakie języki programowania są najbardziej pożądane. To i jeszcze więcej w odcinku „Kariera IT”.

W poprzednim sezonie na scenie mogliśmy zobaczyć przedstawicieli takich marek jak Microsoft, CD Projekt Red, Brand24 czy partner główny – Grupa Unity. Główną siłą wydarzenia jest to, że uczestnicy mogą wzajemnie czerpać ze swojej wiedzy, a wszystko dzieje się w luźnej barowej atmosferze. Wszystkie spotkania są bezpłatne, a odkodowywane tematy zawsze wybierane są listy topowych zagadnień, którymi żyje branża. Wystarczy rejestracja na http://techcamp11.evenea.pl/.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Województwo Małopolskie. Więcej informacji o TechCampie i możliwościach współpracy znajdziecie na www.techcamp.pl oraz www.facebook.com/techcamppl.

Kontakt dla mediów:

Joanna Bucior

PR Manager Grupy Unity
GSM: +48 507 012 220 | [email protected]

tel: 12 263 70 10

Contact Us