Menu
×
Menu
Możliwość komentowania Targi Pracy, Staży i Praktyk Branży IT 2014 w Poznaniu została wyłączona

Targi Pracy, Staży i Praktyk Branży IT 2014 w Poznaniu

Opublikowane przez | 14 kwietnia 2014 | Targi Kariera IT

Targi duże

Targi Pracy, Staży i Praktyk Branży IT 2014 w Poznaniu

Targi Pracy, Staży i Praktyk Branży IT odbędą się już po raz drugi 6 maja 2014 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

 

Targi skierowane są zarówno do studentów, jak i absolwentów kierunków informatycznych, matematycznych i pokrewnych. 

Targi odbędą się 6 maja 2014 r. roku w hallu budynku A Wydziału, przy ulicy Umultowskiej 87 (kampus na Morasku) i będą otwarte dla zwiedzających między 10:00 a 16.00.

Firmy działające w branży IT w Polsce wciąż dynamicznie się rozwijają, w związku z czym systematycznie rosną ich potrzeby kadrowe – wykwalifikowani i kompetentni programiści, testerzy czy administratorzy to fachowcy wysoko cenieni i poszukiwani przez przedsiębiorców. Zarazem studenci z obawy przed późniejszymi trudnościami ze znalezieniem pracy, a także powodowani chęcią rozwijania swoich kompetencji zgodnie z konkretnymi potrzebami pracodawców, rozpoczynają swoje życie zawodowe coraz wcześniej.

Dlatego też, aby wyjść naprzeciw potrzebom rynku pracy, 6 maja 2014 roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędą się już po raz drugi Targi Pracy, Staży i Praktyk branży IT. Celem wydarzenia jest ułatwienie nawiązania współpracy między przedsiębiorcami z branży IT i branż pokrewnych oraz studentami Uniwersytetu.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie http://targi.sb2.edu.pl.

Zapraszamy również do dołączania do wydarzenia na portalu facebook!

Contact Us