Menu
×
Menu
Możliwość komentowania TechCamp #11 – od kodera do superbohatera została wyłączona

TechCamp #11 – od kodera do superbohatera

Opublikowane przez | 18 października 2013 | wydarzenia

Steve Jobes, aby pobudzić swój mózg włączał komputer. Dziś po wzmocnioną dawkę technologicznej inspiracji zapewne udałby się na TechCamp, którego najbliższy odcinek startuje już 23 października. Poznaj pełną agendę i zarejestruj się na wydarzenie!

Aż 900 tys. miejsc pracy. Tyle wakatów powstanie do 2015 roku w branży IT według wyliczeń Komisji Europejskiej. Jedno jest pewne – informatyk poszukujący pracy nie ma i nie będzie miał problemu ze znalezieniem pracodawcy. Ale szansę na zatrudnienie u najlepszych będzie mieć nadal tylko niewielki procent. Jak znaleźć się w gronie wybrańców?

Przepis na karierę

W czasie TechCampu – Kariera w IT, o możliwościach rozwoju programistów będą dyskutować przedstawiciele takich krakowskich uczelni jak Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza oraz Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Ponadto, tego wieczoru dzięki Przemkowi Kaduli – twórcy Notatek.pl będzie można usłyszeć o blaskach i cieniach prowadzenia startupu. Kogo wizja własnego biznesu nie przekonuje, chce za to pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, która sięga po największe technologiczne projekty, powinien posłuchać Adama Kopeć z Grupy Unity. O kodowaniu mailingów opowie następnie specjalista FreshMail – Piotr Suszalski, a jak zaprogramować swoją karierę w sieci – Aleksandra Gierybo-Paprota z Pracuj.pl.

Wstęp na wydarzenie, wiedza i gorąca pizza będą dostępne bezpłatnie tuż po rejestracji na stronie: http://techcamp11.evenea.pl/. Na wydarzenie zaprasza organizator – Akademia Unity oraz Partnerzy – Grupa Unity, Województwo Małopolskie, Kei.pl oraz FreshMail.

Medialne wsparcie TechCampu zapewniają: Dziennik Internautów, e-biznes.pl, Manko, Crossweb.pl, ebo.edu.pl, Software Developer’s Journal, Nowy Marketing, Mam Startup, krakowIT.pl, www.exclusivemag.pl; Koło Naukowe IT Politechniki Krakowskiej, WSZiB, pracaIT.com, magazyn Programista oraz Kariera Plus.

Agenda TechCamp #11

19.00 – 19.20 – Przemek Kadula, Notatek.pl, Spowiedź Start-Up’owca – Szczerze o tym, jak to jest mieć swój start-up

19.20 – 19.40 – Adam Kopeć, Grupa Unity – Jak się robi projekt dla milionów użytkowników – o pracy programisty w Grupie Unity

19.40-20.00 – Piotr Suszalski, FreshMail – Szablony, tabelki i łatwe pieniądze.

20.00-20.20 – Aleksandra Gierybo-Paprota, Pracuj.pl – Create your own career

20.20-20.50 – Krakowskie Biura karier (AGH, UJ, WSZIB) – Debata o edukacji IT.

Contact Us