Menu
×
Menu
Możliwość komentowania ZAPLANUJEMY TWOJĄ KARIERĘ! – TECHCAMP#13 WROCŁAW została wyłączona

ZAPLANUJEMY TWOJĄ KARIERĘ! – TECHCAMP#13 WROCŁAW

Opublikowane przez | 26 listopada 2013 | konferencje, wydarzenia

Największy technologiczny barcamp w Polsce już po raz drugi zawita do miasta, które jest polskim zagłębiem IT – Wrocławia. 13 odcinek TechCampu  poświęcony karierze w IT, rusza 11 grudnia o 19:00 w Pubie Włodkowica 21. Trwa rejestracja!

O tym, że w stolicy Dolnego Śląska nie brakuje pasjonatów nowych technologii przekonaliśmy się w poprzednim sezonie TechCampu. Przepis na dzielenie się wiedzą przy piwie zadziałał i w tej szerokości geograficznej – na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 uczestników! Do Wrocławia powracamy 11 grudnia, by podyskutować o rynku pracy IT. O najwyższą jakość technologii zadba organizatorAkademia Unity wraz z partnerami: Grupą Unity, Kei.pl, oraz FreshMail.

Zarejestruj się już teraz: https://techcamp13.evenea.pl/

TechCamp_Wrocław

Branża IT to jedna z nielicznych, która oparła się kryzysowi. Zarobki tam są wciąż stabilne i wszystko wskazuje na to, że będzie tak jeszcze przez kolejnych kilka lat. Atrakcyjność tego sektora sprawiła, że tysiące młodych ludzi rozpoczęło swoją przygodę z informatyką. Jak zatem wyróżnić się spośród nich, by stać się konkurencyjnym na rynku pracy? Odpowiedzi udzielą zaproszeni eksperci już podczas kolejnego odcinka TechCampu. Pamiętaj, na rozpoczęcie przygody z IT nigdy nie jest za późno!

Tradycyjnie na wszystkich uczestników TechCampu oprócz merytorycznej wiedzy będzie czekała gorąca darmowa pizza. To nieformalne spotkanie miłośników branży IT ma na celu integrację i wspieranie rozwoju. Dzięki temu, że wydarzenie jest otwarte, osoby na różnych szczeblach kariery i posiadające różną wiedzę mogą wzajemnie czerpać ze swojego doświadczenia.

Medialnie wspierają nas: Dziennik Internautów, e-biznes.pl, Manko, Crossweb.pl, ebo.edu.pl, Software Developer’s Journal, Nowy Marketing, Mam Startup, www.exclusivemag.pl; Koło Naukowe IT Politechniki Krakowskiej, WSZiB, pracaIT.com, magazyn Programista, Kariera Plus, Studenckie Forum Business Centre Club, express-miejski, Made in Wro, Gazeta Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego B.e.s.t, Radio Luz oraz Dla Studenta.

Contact Us