Menu
×
Menu
Możliwość komentowania Zarządzanie zespołem programistycznym została wyłączona

Zarządzanie zespołem programistycznym

Opublikowane przez | 21 maja 2015 | szkolenia, warsztaty, wydarzenia

SQAM-1

Zarządzanie zespołem programistycznym

http://sqam.org/event/zarzadzanie-zespolem-programistycznym/

15-16 czerwca 2014r., Warszawa -2-dniowe szkolenie

Szkolenie przygotowuje do profesjonalnego zarządzania zespołem programistycznym, zwracając uwagę na „projektowe podejście” do pracy członków zespołów IT. W trakcie szkolenia zwrócona zostanie uwaga na to, czym różni się projekt programistyczny i zarządzanie nim od innego typu projektów i zarządzania nimi.
Uczestnicy będą mieli okazję do przeanalizowania konkretnych zagadnień z przykładowych sytuacji z życia zespołu programistycznego oraz przećwiczenia nabytych umiejętności w trakcie indywidualnych i grupowych ćwiczeń.

W trakcie szkolenia będą także poruszane tematy z zakresu umiejętności miękkich: pracy zespołowej, komunikacji, postępowania w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych.10157325_883020608382122_4997028159619872200_n

Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie planowania i zarządzania zespołem programistycznym.
Przekazane wskazówki ułatwią takie przegotowanie działu produkcji oprogramowania, by jego prace przebiegały efektywnie i z minimalną liczbą zakłóceń.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu

Wiedza przekazana na szkoleniu umożliwi słuchaczom poznanie roli i zadań kierownika działu programistów. W trakcie szkolenia uczestnicy posiądą umiejętności planowania, szacowania oraz monitorowania harmonogramu i kosztów, wraz z przećwiczeniem praktycznych metod tworzenia harmonogramów (metoda ścieżki krytycznej) i ich optymalizacji. Zaprezentowana i przetrenowana zostanie metoda kontroli kosztów i harmonogramu (metoda wartości wypracowanej).
Będą wiedzieli jak gromadzić i zarządzać „wiedzą zespołu”, by nabyte doświadczenia stawały się udziałem całego zespołu. Jednocześnie w trakcie szkolenia będą poruszane tematy związane z pracą zespołową, z umiejętnościami komunikacyjnymi.

Pobierz Agendę i zobacz kto prowadzi szkolenie:

http://sqam.org/wp-content/uploads/2014/07/ZZP-plan_zajec-v02sylwetki.pdf

Dowiedz się więcej:

http://sqam.org/event/zarzadzanie-zespolem-programistycznym/

Kierownik Projektu
Joanna Konopka
Tel.: 22 427 35 33 (wew. 43)
[email protected]

Contact Us